Fethiye Rotary Kulübü’nde başkanlık devir teslim töreni Gogo Eatery Restaurantta  gerçekleşti. Fethiye Rotary Kulübü dönem başkanı Barış Gürcü başkanlık görevini yeni dönem başkanı Değer Erdemli’ye teslim etti. Değer Erdemli , Fethiye Rotary Kulübü’nün 2021-2022 dönem başkanı oldu.

Bayrağı Değer Erdemli’ye teslim etmekten dolayı mutluluğunu dile getiren Fethiye Rotary önceki dönem başkanı Barış Gürcü, pandemi sürecine rağmen güzel bir başkanlık dönemi geçirdiğini ifade etti. Yeni çalışmalarla Fethiye Rotary Kulübü’nün daha iyi yerlere geleceğini ifade eden Gürcü, “Fethiye bölgesinde başkanlık yaptığım için gururluyum. Yeni dönem başkanımız Değer Erdemli’ye görevinde başarılar dilerim” dedi.

Devir teslim töreninde konuşan yeni dönem Fethiye Rotary Kulübü Başkanı Değer Erdemli, Rotary Kulübü’nün Türkiye’de en güçlü sivil toplum örgütlerinden biri olduğunu söyledi.

Başkanlık görevini layıkıyla sürdürmek için çalışmalara bir an önce başlayacağını dile getiren Erdemli, “Yeni projelerle birlikte Rotary bayrağını daha da yukarı çıkarmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Her zaman en iyisini ve en güzelini yapmayı amaçlayan Rotary’de başkanlık yapacak olmaktan dolayı mutluyum. Önceki dönem başkanımız Barış Gürcü’ye çalışmalarından dolayı teşekkür ederim” diye konuştu. Haber-Hakan AYKIRI

 

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com