İsrail katliamını protesto etmek, Özgür Filistin Devletine destek için Fethiye de yürüyüş ve miting gerçekleştirilecek.

İşgalci İsrail in Refahta Gazze de Filistin de yaptığı katliamları protesto etmek için 6 Haziran Perşembe günü saat 17.30 da sahil bandında başlayacak yürüyüş Beşkaza meydanında bitecek. Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası, Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Şoförler ve Otomobilciler Odası, Türk Hava Kurumu’nun destek verdiği yürüyüş Fethiye Kaymakamlığı ve Fethiye Birlik ve İyilik Platformu öncülüğünde gerçekleşecek.

Fethiye Birlik ve İyilik Platformu yetkililerinden Av. Cemil Kaşlı Tüm Fethiye halkını bu önemli yürüyüş ve mitinge davet etti. Kaşlı Fethiye Kaymakamımız öncülüğünde yapacağımız Filistin Gazze’ye destek yürüyüş ve Mitingi için ilçemizde ki Siyasi partilerimizin başkan ve yöneticilerine oda ve STK başkanlarına ziyaretlerde bulunup davet ettik. Sizlerin aracılığı ile tüm vatandaşlarımızı Filistine destek yürüyüş ve mitingine bekliyoruz ifadelerini kullandı.

Cemil Kaşlı Fethiye Kaymakamlığı ve Fethiye Birlik ve İyilik platformunun öncülüğünde gerçekleşecek Filistin Gazze’ye destek yürüyüş ve mitingine Fethiye Belediyemiz ve Başkan Alim Karaca da destek vermektedir bu anlamlı günde birlik ve beraberlik içinde olalım şeklinde konuştu.

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com