Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi, LGS’de tam puan alan Fethiye’li öğrencilere maddi destek sağlayarak  gelecekleri için umut oldu.

Liseye Geçiş Sınavı (LGS)’den tam puan alan Fethiye’li Ecrin Koyuncu ve Demir Can Gürsoy’a Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi 50 ‘şer Bin TL’lik destek sağladı. LGS sonuçlarının açıklanmasıyla Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi, 500 tam puan alarak Fethiye’nin gururu olan Ecrin Koyuncu ve Demir Can Gürsoy’a eğitimlerine destek olabilmek için 50’şer bin lira ödül verdi.

Öğrencilerin başarılarının kendileri gururlandırdıklarını ifade eden Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi Başhekimi Dr. Öztürk Günal, “LGS sınavında tüm soruları doğru yanıtlayarak tam puan alan bu öğrencilerimizi yürekten kutluyorum. Başarı her zaman ekip işidir. Başta öğrencilerimiz olmak üzere bu başarıya katkı sağlayan tüm öğretmenlerimizi, çocuklarımızı en iyi şekilde sınava hazırlayan öğretmenlerimizi ve velilerini huzurunuzda tebrik ediyorum. Öğrencilerimize de başarılarının devamını diliyorum. “ dedi.

Günal, “Bizler sizlerden aldığımız desteklerle Esnaf Hastanesi olarak bölgemizin her alanına elimizden geldiği kadar destek olduk ve tüm gayretle bundan sonraki süreçlerde olamaya çalışacağız. Kazancımızı yerel esnafımıza, spora, eğitime, kültüre, istihdama sağladığımız yatırımlarla bölgemizle paylaşmaya devam edeceğiz. “dedi.

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com