Esat Bakırcı Güvenoyu Tazeleyecek

Fethiyespor Kongre Heyecanı Yaşayacak

Fethiyespor Olağan üstü genel kurula gidiyor. Lacivert Beyazlıların 17 Haziran Cumartesi günü yapılacak olan kongrede çoğunluk sağlanamazsa ikinci toplantı bir hafta sonra 24 Haziran cumartesi günü Fethiye Belediyesi Özer Olgun Kültür Merkezi Salonu’nda saat 17.00’de gerçekleşecek. Kongre öncesi üyelerin aidatlarını mutlaka kulübe uğrayarak yatırmaları isteniyor. Olağanüstü kongrede Fethiyespor Başkanı Esat Bakırcı yeni yönetim kurulu asil ve yedek üyelerinin seçimi ile denetleme kurulu asil ve yedek üye seçimleri de yapılacak. Bir anlamda Fethiyespor Kulübünü 3.ligten 2.lige çıkaran ve geçen yıl da takımı 2.lig Kırmızı Grupta 8.sırada tamamlatan başkan Esat Bakırcı tek liste ile güvenoyu tazeleyecek.

Fethiyespor’da olağanüstü genel kurul toplantısı hazırlıkları devam ediyor. Fethiyespor’un 24 Haziran cumartesi günü yapılacak olan olağanüstü genel kurul toplantısında Başkan Esat Bakırcı yeni yönetim kuruluyla tek listeyle güven tazeleyecek. Yönetim kurulu faaliyet raporu ile denetleme kurulu raporlarının okunacağı kongrede ayrı ayrı ibralar yapılıp yeni çıkan 7405 sayılı spor kulüpleri federasyonu kanunu gereği isim ve tüzük değişikliği maddelerinin görüşülerek karara bağlanması da bekleniyor. Fethiyespor’un mali tablosunun da ele alınacağı kongrede yönetim kurulu ve denetleme kurulu için seçim de gerçekleştirilecek. Yönetim kuruluna aday olacak kişilerin listelerini genel kurulun ilk toplantı tarihinden 2 gün önce saat 18.00’e kadar dernek yönetim kuruluna adaylık ve liste dilekçelerini teslim etmelerinin gerektiği de ifade edildi. Fethiyespor genel kaptanı Nacit Çatal, “ilk toplantıda çoğunluk sağlanamayacağı için Fethiyespor Kulübümüzün olağanüstü genel kurul toplantısı 24 Haziran cumartesi günü saat 17.00’de Fethiye Belediyesi Özer Olgun Kültür Merkezi
Salonu’nda yapılacaktır. Kongreye tüm üyelerimizi davet ediyoruz. Üyelerimizin aidatlarını da ödemelerini hatırlatıyoruz. Yönetim kurulunun seçimi de yapılacak bu kongrede kulübün mali tablosu hakkında da genel kurula geniş çaplı açıklamalar yapacağız.”ifadelerinde bulundu.

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com