TFF ikinci lig kırmızı grupta Cumartesi günü saat 15.00 de Fethiye Şehir Stadında oynanacak Fethiyespor1928 Bucaspor maçı nefesleri kesecek.Şampiyonluğu kovalayan lig ikincisi 1928 BucasporFethiyespor karşısında kazanmak için sahaya çıkacak.Son haftaların başarılı takımı Fethiyesporda taraftar desteği ile Bucasporu yenerek çıkışını sürdürmek istiyor.37 puanla ligte 12.sırada yer alan Fethiyespor63 puanla ligte ikinci sıradaki Bucaspor maçı için İzmir’den 500’e yakın Sarı lacivertli taraftarları da Fethiyeyeakacak.Fethiyespor teknik direktör Erhan Altın yönetiminde bu maçın hazırlıklarını son aşamaya getirdi.FethiyespordaCihan ve Aykut’un sakatlıkları devam ederken cezalı oyuncusu bulunmuyor.

Fethiyespor 1928 Bucaspor maçını Adana Bölgesi hakemlerinden Tarık Güldal yönetecek olup yardımcılıklarını Halil Tolgahan Demir ve Muhammet Mahmut Delimazıyapacak.

Fethiyespor’un maça Enes,TahaCan,Rıdvan,Berkay,İlyas,Azad,MuratYılmaz,Oktay,Selçuk,Selim Kayacı ve Sezer Özmen 11’i ile çıkması beklenirken 1928 Bucaspor ise Kıvanç,Mazlum,Çağrı,Musa,Saruhan,AhmetArslan,ErhanÇelenk,BerkeBıyık,Mehmet Fuat Gölbaşı,Onur Özcan ve Alper Kadir Duruk 11’i ile çıkması bekleniyor.

KAZANACAĞIZ

Fethiyespor teknik direktörü Erhan Altın “Böyle maçlar zevkli olur.Rakibimizi analiz yaptık.Geçen haftanın hatalarınıda gözden geçirdik.Takımda moraller çok iyi.Taraftarlarımızı coşkulu şekilde Fethiyesporu desteklemeye davet ediyoruz.Bu Ege derbisini kazanarak çıkışımızı sürdürmek istiyoruz”dedi.

Fethiyespor Genel Kaptanı Nacit Çatal ise”Taraftarlarımızı maça bekliyoruz.Rakip takım 500 bilet istedi.Ancak 350 bilet lig yerimiz var.Fethiyespor olarak bu Ege derbisini de kazanmak istiyoruz.Keyifli güzel bir karşılaşma olacak.Takımımızda Cihan ve Aykut’un sakatlığı dışında eksiğimiz yok”dedi.

FethiyesporBucaspor ile çok kez karşı karşıya gelmişti.5 Kasım 2022 de deplasmanda Bucaspora 3-1 yenilirken 10 Eylül 2016 da İzmir’deBucasporu 2-1 mağlup etmişti.

 

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com