Doğru Parti Kongreye Gidiyor

Doğru Parti Fethiye İlçe Teşkilatı 1. Olağan Genel Kurulu, 15 Ağustos Pazar günü saat 11.00’de Cumhuriyet Mahallesi’nde bulunan Kristal Kafe’de yapılacak.

Tüm partilileri ve vatandaşları kongreye davet eden Doğru Parti Fethiye İlçe Başkanı Nurgül Demirezen, geçmiş dönemlerde Sağlık Bakanlığı görevinde bulunan Genel Başkan Rıfat Serdaroğlu öncülüğünde kurulan partilerinin; ülke genelinde genel kurullarını bir bir tamamladığını belirtti.

Doğru Parti Fethiye İlçe Başkanı Nurgül Demirezen yaptığı açıklamada, “Doğru Parti Fethiye İlçe Teşkilatı 1. Olağan Genel Kurulu, 15 Ağustos Pazar günü saat 11.00’de, Cumhuriyet Mahallesi’nde bulunan Kristal Kafe’de yapılacak. Önceki dönem Sağlık Bakanlarımızdan Sayın Rifat Serdaroğlu öncülüğünde kurulan partimiz, ülkemizin dört bir yanında olduğu gibi ilçemizde de kongresini gerçekleştirecektir. Seçkin bir davetli grubunun katılacağı kongremize Genel Başkanımızın dediği gibi Ne mutlu Türk’üm diyene ve sözünden dönmeyene diyen tüm kadınlarımızı, gençlerimizi ve halkımızı davet ediyoruz” dedi.

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com