DENİZ DİBİNDE “İCARDİ  GALATASARAY’DA KAL “ AFİŞİ AÇTILAR

Muğla’nın Fethiye ilçesinde bir grup dalgıç Galatasaray’ın şampiyonluğunu deniz dibinde Türk bayrağı ve Galatasaray bayrakları açarak kutlarken Galatasaray’ın dünyaca ünlü yıldız futbolcusu İcardi’ye de deniz dibinden çağrı da bulundular.

Muğla’nın Fethiye ilçesinde bir dalış okulunun dalgıçları ile müşterileri Fethiye’nin Dalyan koyu açıklarında dalış yaptı. Dalış eğitmenleri; Önder Diktaş , Serap Metintürk ve Necmettin Coşkun 5 metre derinliğe inerek Galatasaray’ın şampiyonluğunu kutladılar. Deniz dibinde Türk Bayrağı ve üzerinde Galatasaraylı futbolcuların fotoğrafları bulunan “Şampiyon Galatasaray” yazılı afişle birlikte “İcardi  Galatasaray’da kal” yazılı afiş de açarak İcardi’nin Galatasaray’da kalması için çağrıda bulundular. Dalgıçlar yaklaşık yarım saat boyunca deniz dibinde Galatasaray bayrakları ile dolaşıp adeta balıklarla dans ederken “Biz Galatasaray Cumhuriyeti Değil , Cumhuriyetin Galatasaraylı Çocuklarıyız” yazılı bir başka dev afiş açtılar. Galatasaray’ın şampiyonluğunun deniz dibindeki bu kutlamasına Fethiye Diving Centre Galatasaraylı müşterileri de katıldı. Bazı dalgıçların Galatasaray forması giydikleri de gözlenirken deniz dibindeki sarı-kırmızılı şölen su altı kamerasıyla da görüntülendi.

Galatasaray’ı şampiyonluğundan dolayı kutladıklarını ifade eden tecrübeli dalış eğitmeni Önder Diktaş,”Bu yıl Galatasaray şampiyon oldu. Biz de dalış okulu dalış eğitmenleri ve müşterilerimizle sarı-kırmızılı takımın şampiyonluğunu deniz dibinde kutladık.Türk bayrağı ve sarı-kırmızılı bayraklar açtık.İcardi’ye Galatasaray’da kalması için deniz dibinden çağrı da bulunduk.Açtığımız dev afişlerle deniz dibinde balıklarla görsel bir şölen oluşturduk.Herkesi de dalış yapmaya Fethiye’ye davet ediyoruz.”ifadelerinde bulundu.

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com