AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk ve MHP ilçe Başkanı Osman Cura ve AK Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Murat Koyuncu yeni yıla Fethiye Devlet Hastanesi’nde hastaları ve personeli ziyaret ederek girdi.

Cumhur İttifakı Üyeleri AK Parti ve MHP  Fethiye İlçe Başkanları yeni yıla Fethiye Devlet Hastanesi’nde girdi. Ak Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk , MHP Fethiye İlçe Başkanı Osman Cura ve AK Parti Fethiye İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Murat Koyuncu  2022 yılına Fethiye Devlet Hastanesi’nde tedavi gören hastaları ve yılbaşı akşamı mesai yapan personeli ziyaret etti.

2022 yılı sorunların ve Covid’in bittiği  bir yıl olur diye konuşan MHP İlçe Başkanı Osman Cura’’2021 yılının son anlarını yaşıyoruz. İnşallah 2022 yılı sorunların ve Covid’in bittiği bir yıl olur. Bugün yılbaşı dolayısıyla AK Parti İlçe Başkanı Turgay Öztürk, Murat Koyuncu ve MHP İlçe Başkanı olarak hastanemizi ziyaret ettik. Hastaları ve personeli de ziyaret ettik. Hastalarımıza şifa dilerim. İnşallah 2022 tüm İslam dünyasına hayırlı olur’’ ifadelerini kullandı.

İnşallah 2022 Yılı Herkese Sağlık Ve Mutluluk Getirir

2022 yılının herkese mutluluk getirmesini temenni ettiğini ifade eden AK Parti  İlçe Başkanı Turgay Öztürk ‘’2021 yılının son dakikalarında hastanemizin hem personelini hem hastalarını ziyaret etmek üzere geldik. İnşallah 2022 yılı herkese sağlık ve mutluluk getirir. Bütün arkadaşlarımıza iyi niyetler ve hayırlı seneler diliyoruz’’ dedi.

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com