Muğla’nın en büyük eğitim kadrosuna sahip Nursel Özdemir Kurumları, eğitimcilerini çocuk nöroloğu Dr. Engin Deniz ile bir araya getirdi.

Muğla’nın en büyük eğitim kadrosuna sahip Nursel Özdemir Kurumları, eğitimcilerine devam ediyor. Dr. Engin Deniz ile bir araya gelen Nursel Özdemir Kurumları kurucusu Salih Dündar,” Özel eğitim alanında en büyük destekçimiz olan hekimlerden çocuk nöroloğu alanın da Engin Beyin Fethiye’ de hizmete başlaması bizleri çok mutlu etti. Kendisi bölgemiz için çok büyük şans ve değerdir. Özel eğitim;  herkesin bildiği gibi aileler, hekimlerle bir arada çalışmayı gerektiren ekip işidir. Tek başımıza hekim kontrolü olmadan bir öğrenciyle ilerlemekte zorlanırız. Hekimlerin önerisi eğitimlerimiz açısında son derece önem teşkil etmektedir. Hekimlerin önerisi doğrultusunda bizler çalışmak ve uygulamak için hazırız.  Fizyoterapistlerimiz, psikologlar, özel eğitim uzmanlarımız ve ABA terapistlerimiz ile özel eğitim alanında tüm branşlarda 5 eğitim binasıyla eğitimlerimize ara vermeden sürdürüyoruz.  Bizleri kırmayıp kurumlarımıza gelen Dr. Engin Bey’e ve eğitim süresince can kulağı ile dinleyen hocalarımıza teşekkür ederiz.” dedi.

Dr. Engin Deniz ise, “Fethiye ve çevresinde uzmanlık alanıma dair çalışmalarımı sürdürmek için tüm tecrübemle hazırım. Hekimlik gönül işidir. İhtiyacı olan çocuklarla bu alanda tanılama, değerlendirme ve takiplerini yaparken eğitim veren yeterli kalitede uzmanların olması beni de mutlu etti. Genç ve dinamik kadrosuyla bir araya geldiğimiz Nursel Özdemir kurumlarında bu işin yapıldığını gördüm. Tecrübelerimiz ve iş birliğimiz ile çocukların ilerleyişini yakın en takip edebiliriz. Bizleri bir araya getiren kurucu Salih Dündar’ a teşekkür ederim” diye konuştu.

Seminer süresinde nörolojik alanda sorular soran eğitimciler, hekim tarafından detaylı bilgilendirildi. Hangi çocuklara nasıl yaklaşılması gerektiği, kimlerin hekim kontrolünde gitmesi gerektiği ya da yapılacak tıbbi müdahalelilerin değerIendirmelerini yaptılar. Seminer son derece keyifli ve verimli geçti.

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com