Göcek’te Tüm Yat İşletmecileri, Yatırımcıları, Broker ve Acenteleri Derneği (TYBA) ile D-Marin Göcek Marina işbirliğinde düzenlenen “5. TYBA Yacht Charter Show D-Marin Göcek” açılış töreni düzenlendi. Törene ilgi yoğun oldu.

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Kemal Hıra, Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ramazan Dim ve Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman Kaya, Göcek’te Tüm Yat İşletmecileri, Yatırımcıları, Broker ve Acenteleri Derneği (TYBA) ile D-Marin Göcek Marina işbirliğinde düzenlenen “5. TYBA Yacht Charter Show D-Marin Göcek” açılış törenine katıldı. Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca ve Marmaris Belediye Başkanı Açar Ünlü ile yerli ve yabancı acente temsilcilerinin yer aldığı törende, 52 lüks yat katılımcıların beğenisine sunuldu. Uluslararası yat kiralama ve Türk firmalarının yer aldığı fuarda ise su sporlarında kullanılan teknolojik aletler tanıtıldı.

7 Mayıs’a kadar devam edecek, Türkiye ve Doğu Akdeniz’in en önemli charter showunun, bölgemiz yat turizmine ciddi katkı sağlayacağına yürekten inandıklarını belirten FTSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, “Ülke ekonomisine katkısı her geçen yıl artan Yat turizmi, ancak tersaneler, tekne sahipleri, brokerlar ve acentelerin ortak hareket etmesiyle daha da gelişip güçlenebilir. Bu noktada bugün açılışını gerçekleştirdiğimiz bu buluşma daha da önem kazanıyor. Her geçen gün daha da büyüyen ve uluslararası alanda adından söz ettiren Türk yatcılığının gözde uğrak noktası olan Göcek’te yapılan bu tür etkinliklere FTSO olarak her zaman destek veriyoruz. Bu vesileyle başta ev sahibimi D-Marin olmak üzere, sponsor olan tüm yerel ve ulusal firmalara, kurum ve kuruluşlara, Üyelerimiz ve sektörümüz adına teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com