CHP Muğla Milletvekili Adayı Av. Cumhur Uzun, Bodrum’un Turgutreis Mahallesi’nde Pazar esnafıve vatandaşlarla sohbet etti. Uzun, Turgutreis ziyaretinde, Türk Lirasının değer kaybı nedeniyle vatandaşın alım gücünün düştüğünü, hem vatandaşın hem de satıcının emeğinin değersizleştiğine dikkat çekti.

CHP Muğla 1. sıra Milletvekili Adayı Av. Cumhur Uzun, seçim çalışmaları kapsamında Bodrum’un Turgutreis Mahallesinde Pazar esnafı ve vatandaşlarla temasta bulundu.

Turgutreis ziyaretinde ilk olarak halk pazarını gezen Uzun, burada esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti. Pazarda tezgah açan esnaf ve vatandaşlarla ülkenin başlıca sorunlarına yönelik görüş alışverişinde bulunan Av. Cumhur Uzun, ülkenin mevcut iktidar ile geçim sıkıntısı yaşadığını dile getirerek, Türk Lirasının değer kaybı nedeniyle vatandaşın alım gücünün düştüğünü, hem vatandaşın hem de satıcının emeğinin değersizleştiğine dikkat çekti.

Turgutreis’te Bodrum Sağlık Vakfı’nı da ziyaret eden CHP Muğla Milletvekili Adayı Av. Cumhur Uzun, burada özel gereksinimleri olan bireylere yönelik verilen hizmetler hakkında bilgi aldı. Vakfın gönüllülerin desteğiyle geldiği noktayı yetkililerden dinleyen Uzun, yapılan çalışmaları, bu çalışmaların yapılmasında verilen emekleri ve topluma kazandırılan bireylerin önemine değinirken, parlamentoda görev aldıktan sonra kamuya yarar sağlayan bu tür gönüllülük esaslı kurumların yararına olacak çalışmaları elinden geldiğince yürüteceğini söyledi.

Yaklaşan turizm sezonu nedeniyle hareketlenmeye başlayan Turgutreis’teki işyerlerini de ziyaret eden Av. Cumhur Uzun, bu ziyaretleri sırasında esnafın mevcut ekonomik durumdan yaşadığı mağduriyeti bizzat kendilerinden dinledi. Uzun, mevcut iktidarın ekonomi yöntemi ile mümkün olmayan refahın ancak 14 Mayıs seçimlerinden sonra Millet İttifakı’nın liyakatli kadrolarıyla mümkün olacağını, bu baharda Türkiye’yi feraha ve refaha kavuşturacaklarını da ifade etti.

CHP Muğla Milletvekili Adayı Av. Cumhur Uzun programını, İslamhaneleri ve Akçaalan mahallelerine yaptığı ziyaretlerle sürdürdü.

 

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com