CHP’li Öztunç’tan, Karaca’ya Ziyaret

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’yı makamında ziyaret etti.

Ziyarete CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu, CHP Parti Meclisi Üyesi Av. Gizem Özcan, Cumhuriyet Halk Partisi Muğla Milletvekilleri Mürsel Alban, Burak Erbay, Süleyman Girgin, CHP ilçe Başkanı Mehmet Demir de katılım sağladı.

“İkinci dönemin başlangıcında tekrar ziyaret edeceğiz”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç, hayırlı olsun ziyaretine geç geldiklerini belirterek, “İnşallah ikinci dönemin başlangıcında bir ziyaret daha yapacağız” ifadelerini kullandı. Misafirlerini kapıda karşılayan Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca ise, “CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç’u Fethiye Belediyesi’ne ziyaretinden dolayı çok memnun olduk. Fethiye’mize hizmet noktasında neler yaptık? Bundan sonra neler yapacağız. Bu görüşmelerimizi gerçekleştireceğiz. Aynı zamanda kendilerinin bizlere yaptığı ziyaretten çok memnunum. İnşallah ilerleyen günlerde biz de kendilerini Ankara’da ziyaret edeceğiz” dedi

Öğrencilere hediyeler verdiler

Ziyaretin ardından 4. Fethiye Belgesel Günleri’nde en başarılı kısa film yapan öğrencilere hediyeler ve teşekkür plaketi takdim edildi. Öğrencilere Fethiye Belediyesi’nce el kamerası ve kitap hediye edildiği görüldü. CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç, Göcek Süleyman Şatır Anadolu Lisesi okulundan Yener Erdik’e teşekkür belgesini takdim etti. Fethiye Belediyesi’ni yaptığı sosyal projeden dolayı tebrik eden Öztunç, kendisinin de bir gazeteci olduğunu belirterek, öğrencilerin bu yolda ilerlemesini diledi. Ödül törenine Göcek Süleyman Şatır Anadolu Lisesi, Fethiye Fatih Anadolu Lisesi, HATEM Anadolu Lisesi, Üzümlü İMKB Anadolu Lisesi öğrencilerikatıldı. Tüm protokol üyeleri öğrencilere hediyelerini takdim etti. Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca ise Fatih Anadolu Lisesi okulundan Doruk Görgü’ye hediyelerini ve teşekkür belgesini verdi. Törenin ardından toplu fotoğraf çekimi yapıldı.

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com