Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir ve yönetimi, pandemi dönemi boyunca kapalı kalan ve kısıtlamalar nedeniyle en çok mağduriyet yaşayan esnaf kesimi olan kahveci esnafını, işyerlerini ziyaret ederek hayırlı işler ve bol kazanç diledi.

CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, Fethiye’deki kahvehaneleri gezerek hem vatandaşlarla sohbet etti, hem de işletme sahiplerine dezenfektan ve maske dağıtımı gerçekleştirdi.

Fethiye’nin Foça, Akarca, Çatalarık, Yenimahalle ve Karagedik Mahallelerindeki kahvehanelere giderek vatandaşlarla birlikte oturup çayını yudumlayan ve hasbihalde bulunan Demir, kahvehane işletmecilerine dezenfektan  ve maskeden oluşan hediyelerde bulundu.

Pandemi sürecinden etkilenen işletmelerin en başında kahvehanelerin geldiğini ifade eden CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, ““Pandemi sürecinde en fazla etkilenen, en fazla mağdur olan kesim kahveci esnafı oldu. Bir ara açıldılar ama iş yapamadılar. Biz de kahveci esnafımız ayakta durabilsin, hem moral olsun hem de çorbada tuzumuz olsun diye elimizden geldiğince destek verdik. Pandemide ikinci normalleşme dönemi başladı. Kahveci esnafımız da çok şükür  hizmete başladı. Cumhuriyet Halk Partisi olarak biz her zaman esnafımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Esnafımızın çarkı dönerse ekonominin de çarkı döner. Esnafımıza bol kazanç diliyorum” diye konuştu.Haber-Foto/Hakan AYKIRI

 

 

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com