Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, “Babalar Günü” nedeni ile yaptığı yazılı basın açıklamasında, “Yaşımız kaç olursa olsun baba figürü hayatınızın en önemli aktörüdür” dedi. Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, Babalar günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Demir mesajında: “Yaşınız kaç olursa olsun baba figürü hayatınızın en önemli aktörüdür. Varlıklarıyla ailesine güç veren şefkat ve merhamet abideleri babalarımızı, sadece yılın bir günü değil, hayatımızın her anında anmalı, onlara sevgi ve saygımızı göstermeliyiz.

Babasız büyümek zorunda kalan yetimlerimize sahip çıkılması, onların yüzlerinin güldürülmesinin de bugüne daha bir anlam katacağına inanıyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, başta binbir emekle yetiştirdikleri değerli evlatlarını vatanımız için feda eden aziz şehitlerimizin babaları olmak üzere, tüm babaların Babalar Günü’nü kutluyor, kendilerine aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu, huzurlu bir hayat diliyor, ahirete irtihal etmiş tüm babalarımızı rahmetle ve minnetle yad ediyorum” dedi. Haber-Foto/Hakan ÇELİKDEMİR

 

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com