CHP Fethiye İlçe Kongresi 10 Ağustos Perşembe günü saat 11.00’de Fethiye Belediyesi Özer Olgun Kültür Merkezi Salonunda yapılacak. Tek liste ile gidilecek olağan genel kurulda başkanlığa Mustafa Koyuncu’nun oy birliğiyle seçilmesi bekleniyor. CHP Fethiye İlçe Başkanı Mustafa Koyuncu, CHP’li tüm delegeleri ve partilileri ile Fethiye halkını kongreye davet etti.

CHP Fethiye İlçe kongresine partililerin yoğun bir katılım göstermesi bekleniyor. CHP İlçe Başkanlarından Mehmet Demir’in Milletvekilli adaylığı için görevinden istifa etmesinin ardından ilçe başkanlığına otomotiv sektörü iş insanı Mustafa Koyuncu atanmıştı. Son Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ardından CHP Genel Merkezi tüm Türkiye’de kongreye gitmeyi kararlaştırınca Fethiye İlçe Kongresinin 10 Ağustos Perşembe günü, Seydikemer İlçe Kongresinin de 12 Ağustos Cumartesi günü yapılmasına karar verilmişti. CHP Fethiye İlçe Kongresi için Mustafa Koyuncu başkanlığında tek liste ile gidilecek olağan genel kurulda toplam 418 delegenin oy kullanması bekleniyor. Tek aday ile gidilecek CHP Fethiye İlçe Kongresine CHP genel merkezinden katılım da beklenirken CHP Muğla Milletvekilleri Cumhur Uzun , Gizem Özcan ve Süreyya Öneş Derici ile Muğla eski milletvekilleri Sahmi Gökmen , Ömer Süha Aldan,  Ali Cumhuryaka ,Burak Erbay’ın da katılmasının beklendiği ifade edildi. CHP Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’nın yanı sıra Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, Marmaris Belediyesi Mehmet Oktay , Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras , CHP il Başkanı Hüseyin Erol ile Muğla ilçeleri CHP İlçe Başkanlarının da kongreye katılmaları bekleniyor.

HALKI KONGREYE DAVET ETTİ

Kongrede tek aday olan mevcut ilçe başkanı Mustafa Koyuncu , tüm Fethiye halkının yanı sıra partilileri ve delegeleri kongreye beklediğini söyledi.47 yaşındaki evli 2 çocuk babası CHP Fethiye İlçe Başkanı Mustafa Koyuncu, “Perşembe günü CHP olarak kongremizi gerçekleştireceğiz. Birlik beraberlik içerisinde gideceğimiz kongrede toplam 418 delegemiz oy kullanacak. Genel Merkezimizden ve Muğla Milletvekillerimizin kongremize katılmalarını bekliyoruz. “ifadelerini kullandı.

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com