Burdur Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün öncülüğünde boks antrenörü Merve Özcan’ın organize ettiği Burdur iller arası boks müsabakası bugün Burdur,Muğla ve Denizli illerinin katılımıyla gerçekleşti. Burdur boks il temsilcisi Merdane Bağrıyanık’ın katıldığı organizasyonda Muğla ili Marmaris Boks Akademisi Boks Antrenörü Volkan Koç katıldı.

Burdur Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün öncülüğünde gerçekleşen boks müsabakasında Marmaris Boks Akademisi Boks Antrenörü Volkan Koç “ Güzel maçlar sergiledik güzel sonuçlar aldık Boks adına Muğlamız da ve bölgemizde çok güzel faaliyetler gerçekleşiyor bu organizasyonu gerçekleştiren Merve hocama ve merdane o zaman aynı zamanda sporcularıma çok teşekkür ederim” dedi.

Müsabakada konuşan Muğla Boks İl Temsilcisi Evren Arslan “ Muğla ilimiz içersinde ve komşu illerimizde içine katarak sporcularımızı yetiştirmeye çalışıyoruz inşallah gelecek dönemlerde ilçemizden ve ilimizde, bölgelerimizden daha çok milli takımda sporcu görmek ülkemizi bayrağımızı uluslararası arenada dalgalandıran adına Sporcular yetiştirmeye çalışıyoruz Burdur il temsilcisi Merdane hocama ve Merve hocama organizasyon için çok teşekkür ederim.”ifadelerini kullandı.

Burdur Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün öncülüğünde boks antrenörü Merve Özcan’ın organize ettiği Burdur iller arası boks müsabakasında 60 kg’da U22 Başar Kaygısız ,52 kg’da U22 ‘de Ecenaz Çalık, 75 kg ‘da U22 ‘DE Ulaş Ercan ve 81 kg ‘da U22 ‘de Nursel Çatalbaş birinci oldu.

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com