FTSO Başkanı Osman Çıralı, Seydikemer Orman İşletme Müdürü Ömer Kahraman, Seydikemer İlçe Tarım ve Orman Müdürü Engin Maraşlı, Fethiye Seydikemer Süt Üreticileri Birliği Başkanı Turgut Tokmak, Seydikemer Ziraat Odası Başkanı Muhsin Gümüş ve Kadıköy Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanı Ömer Kılınç, Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’ü makamında ziyaret etti.

“DESTEKTEN DOLAYI TEŞEKKÜRLERİNİ İLETTİ”

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından onaylanan Tarıma Dayalı İhtisas Süt Organize Sanayi Bölgesi (TDİOSB) projesinde yürütülecek çalışmaları konuşmak ve Seydikemer Belediyesi Yeni Hizmet Binası için hayırlı olsun temennisinde bulunmak amacıyla; Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası (FTSO) Başkanı Osman Çıralı, Seydikemer Orman İşletme Müdürü Ömer Kahraman, Seydikemer İlçe Tarım ve Orman Müdürü Engin Maraşlı, Fethiye Seydikemer Süt Üreticileri Birliği Başkanı Turgut Tokmak, Seydikemer Ziraat Odası Başkanı Muhsin Gümüş ve Kadıköy Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanı Ömer Kılınç, Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’ü ziyaret etti.  Covid-19 virüsü nedeniyle maske ve mesafe kuralı gözetilerek gerçekleşen ziyarette, FTSO Başkanı Osman Çıralı, Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’e Tarıma Dayalı İhtisas Süt Organize Sanayi Bölgesi projesine verdiği destekten dolayı teşekkürlerini iletti. Seydikemer Belediye Hizmet Binası ve Hükümet Konağı’nın da ilçenin genel atmosferine artı değer kattığına işaret eden Başkan Çıralı, Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’e çalışmalarında başarılar diledi.

“2 BİN 500 KİŞİYE YENİ İSTİHDAM ALANI AÇILACAK”

Kendisini ziyaret eden herkese teker terek teşekkür eden Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, Seydikemer’in gelişmesi için ortak hedef doğrultusunda çalışmanın önemine vurgu yaptı. Tarıma Dayalı İhtisas Süt Organize Sanayi Bölgesi’nin Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından onaylanmasının ortak bir başarı olduğunu kaydeden Başkan Otgöz şunları söyledi “Yaklaşık 400 Milyon liralık Tarıma Dayalı İhtisas Süt Organize Sanayi Bölgesi projesi sayesinde 2 bin 500 kişiye yeni istihdam alanı açılacak. Geçtiğimiz gün Sayın Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’yi ziyaret ederek projenin onaylanması için teşekkür ettik. Bu başarı hepimizin! Ben her zaman söylerim: Seydikemer yatırımların en güzelini hak ediyor. Bizlerde vatandaşımızın bize duyduğu güveni boşa çıkarmayarak projelerin takibini yapıyoruz. 2020 yılı tüm dünya ve ülkemiz için oldukça sıkıntılı geçti ancak Seydikemer’e de yapılan yatırımların meyvesini aldığımız bir yıldı. Seydikemer Belediyesi olarak hem tarımda hem de turizmdeki yatırım projelerimizi hayata geçirmek için çalışacağız. Bu projelerde bizlere verdiğiniz desteklerden dolayı da teşekkür ediyorum” dedi.(HABER/SİNAN SARIOĞLAN)

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com