Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir,  Çiftlik Mahallesinde esnaflık yapan Uno Club Fethiye Başkanı Yücel Özdemir’e teşekkür plaketi verdi.

Fethiye ve diğer il ve ilçelerde yaptığı sosyal sorumluluk projeleri ile Fethiye’nin tanıtımına katkı sağlayan Çiftlik Mahallesi esnaflarından  Uno Club Fethiye Başkanı Yücel Özdemir’e, Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir teşekkür plaketi taktim etti.

Fethiye’nin tanıtımı için yaptığı organizasyonlardan dolayı dolayı Yücel Özdemir’e teşekkür eden Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir, “Odamıza üye olan Uno Club Fethiye Başkanı Yücel Özdemir isimli kardeşimiz ekibi ile birlikte yapmış olduğu, sosyal sorumluluk projeleri ile birlikte ilçemizin tanıtımında etken rol oynuyor. Bu anlamda kendilerine ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi.

Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir’e nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Uno Club Fethiye Başkanı Yücel Özdemir ise, “ İlçemizi tanıtmak için elimizden gelen çalışmaları yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com