Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, Bekçiler Mahallesi’nde çıkan yangında evleri yanan aileleri ziyaret ederek acılarını paylaştı.

Seydikemer’in Bekçiler Mahallesi’nde dün gece bir evde çıkan yangın büyüyerek tüm evi sardı. Yangın kısa sürede komşu evlere de sıçradı. İtfaiye ekipleri ve vatandaşların müdahalesiyle söndürülen yangın sonucunda 3 ev kullanılamaz hale geldi. Yangının çıktığı ilk andan itibaren olayın takipçisi olan Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, bugün Seydikemer Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Karakuş ile birlikte evleri tamamen yanarak kullanılamaz hale gelen 3 aileyi ziyaret etti.

Vatandaşların acısını paylaşan Başkan Otgöz, yangınla ilgili bilgi alarak incelemelerde bulundu. Yangında zarar gören ailelere geçmiş olsun diyen Başkan Otgöz, belediye olarak her zaman vatandaşların yanında olduklarını ifade etti.

Başkan Otgöz; “Dün akşam saatlerinde çıkan yangınla yüreklerimizi burkan mahallemiz olan Bekçiler’de incelemelerde bulunduk. Evlerini yangında kaybeden hemşehrilerimizin acısını paylaştık. Devletimizin bütün imkânları seferber. İnşallah en kısa sürede yaraları saracağız.  Bekçilerimize ve ülkemize tekrar geçmiş olsun. Rabbim her türlü şerden korusun” diye konuştu.

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com