Yerel seçimlerin ardından Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’ya kurum, kuruluş, sivil toplum örgütleri ve vatandaşlardan ziyaretler sürüyor.

‘Hayırlı olsun’ ziyaretleri kapsamında Aydem Müdürü Veli Ekiz ve ekibi, Seydikemer Ziraat Odası Başkanı Muhsin Gümüş ve Yönetimi, Kayaköy Muhtarı Şenol Öztürk ve ekibi, Kayaköy Taksi Durağı, Eşen T Tipi Cezaevi Müdürü Mustafa Çorumlu,  Turmepa Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Kaptanoğlu ve ekibi, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir ve Yönetimi, Türk Telekom Yöneticisi Ömer Fatih Yılmaz ziyarette bulundular.

Gün boyu misafirlerini makamında ağırlayan Başkan Alim Karaca, “İlçemizdeki tüm kurum ve kuruluş ile STK temsilcileriyle işbirliği içerisinde çalışmaya devam edeceğiz. Geçtiğimiz 5 yıl içerisinde nasıl bu bağı kurduysak, bunu daha da arttırarak devam edeceğiz. Fethiye’mize hizmet noktasında her zaman bir arada olacağız.  Bu vesileyle bugün bizleri ziyaret eden tüm misafirlerime teşekkür ediyorum. Her zaman birlikte olmaya devam edeceğiz” dedi.

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com