Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Muhtarlar Günü dolayısıyla 41 mahalle muhtarıyla bir araya geldi.

Fethiye Belediyesi tarafından düzenlenen Muhtarlar Günü yemeğine, Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Çıralı, Fethiye Esnaf Odası Başkanı Mehmet Soydemir, Fethiye Ziraat Odası Başkanı Kenan Karayiğit, Fethiye Otelciler Birliği Başkanı Bülent Uysal, TURSAB Batı Akdeniz BTK Başkanı Özgen Uysal, Fethiye Şoförler ve Otomobilciler Esnafı Odası Başkanı Şaban Taşar, Ege Gazeteciler Federasyonu Başkanı Cem Kaytan ve Yönetimi, Meclis Üyeleri,  Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Mustafa Koyuncu, Meclis Üyeleri, Belediye birim amirleri ve 41 mahalle muhtarları katılım sağladı.

Muhtarlar Derneği Başkanı Niyazi Canözü, “Muhtarlar gününde bizi unutmayan, bir sofrada buluşturan başkanımıza teşekkür ederiz” dedi.

Göreve geldiği günden bu yana muhtarlar ile işbirliği içerisinde çalışan Başkan Karaca, düzenlenen yemeğe katılımları için tüm muhtarlara teşekkür etti. Başkan Karaca, “Kimsenin siyasi görüşüne bakmadan hizmetler de bulunduk. Muhtarlarımız bizim için özel. Her dediklerini dikkate aldık, gücümüz yettiğince yapmaya da çalıştık. Bizi kırmayıp, bu özel sofrayı paylaşan başta muhtarlarımız olmak üzere, STK başkanlarımıza, ekip arkadaşlarımıza teşekkür ederim” dedi.

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com