CHP Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Ahmet Aras, seçim çalışmaları kapsamında Fethiye’de ziyaretlerini sürdürdü. Aras, Fethiyespor Kulübü, Fethiye Esnaf Odası, Fethiye Muhtarları ve Fethiye Otelciler Birliği’ni ziyaret etti.

CHP Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı adayı ve Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Fethiye’de Fethiyespor Kulübü, esnaflar, muhtarlar ve otelcilerle buluştu. Fethiyespor Kulübünü ziyaret eden Aras, yerel sporu destekleyeceklerini, gençleri spora yönlendirmek adına belediye olarak gerekli imkanları sağlayacaklarını aktardı. Fethiye Esnaf Odası’nda konuşan Aras, esnafın sorunlarının farkında olduğunu ve birlikte çözüm üreteceklerini söyledi. Gün boyu Fethiye’de dernek ve odalarla bir araya gelen Aras, Fethiye Otelciler Birliği ile buluştu. Ziyaretlerde Aras’a CHP Parti Meclis Üyesi Baran Bozoğlu, CHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Alim Karaca ve CHP Fethiye İlçe Başkanı Mustafa Koyuncu eşlik etti.

CHP Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Aras, Fethiyespor ziyaretinde, antrenman sahalarını ve salonlarını hızlı bir şekilde tamamlayacağını ifade etti. Aras, Bodrum belediye başkalığında olduğu gibi Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı olması durumunda spora, sporcuya ve Muğla’daki spor kulüplerine yönelik desteklere devam edeceklerini söyledi. Fethiyespor ziyaretinin ardından Fethiye Esnaf Odası’nda esnaflarla bir araya gelen Aras, “Ben de esnaf çocuğuyum. Benim de dedem, babam esnaflık yaptı. Çocukluğumuz bizim dükkanlarda çalışarak geçti. Esnaflara yönelik ne gerekiyorsa elimizden geldiği ölçüde imkanlarımızla yapacağız. Alim Başkan’la çok iyi anlaşıyoruz biz. Beş yıldır zaten beraberce mesai yapıyoruz, Büyükşehir, Küçükşehir ayrımı olmadan imkanlarımızı birleştireceğiz. Kavga, gürültü olmadan ne gerekiyorsa yapacağız. Siyasi bir çekişme, rant gibi bir beklentimiz de yok. Projelerle ilgili antrenman sahaları, salonlar gibi konularda görüşmeler yaptık. Zaten Alim Başkan altyapısını daha önceki dönem hazırlamış. Onların üstüne koyarak gideriz. Esnafımızla ilgili ne varsa, yoksa gelir konuşuruz. Sizlerin gücünü biliyorum, meslek odalarımızın sivil toplum kuruluşlarının gücü çok fazla. Hepsini beraber bir yere toplayacağız. Hep beraber kalkar gerekirse Ankara’ya gideriz” dedi.

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com