Cumhur İttifakı Seydikemer Belediye Başkan Adayı ve Seydikemer Belediye Başkanı B. Önder Akdenizli, yerel ve ulusal basın mensuplarını ziyaret etti.

Cumhur İttifakı Seydikemer Belediye Başkan Adayı ve Seydikemer Belediye Başkanı B. Önder Akdenizli, 31 Mart Yerel Seçimleri için çalışmalarını sürdürüyor. Çalışmalar kapsamında bir dizi ziyaretlerde de bulunan Başkan Akdenizli, basın mensuplarını ziyaret etti. Başkan Akdenizli’ye ziyaretlerinde Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Karakuş, AK Parti Seydikemer İlçe Başkanı Ali Büklü, MHP Seydikemer İlçe Başkanı Mehmet Arıç, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Zeynep Yalçınsoy, Cumhur İttifakı Belediye Meclis Üyeleri Yusuf Bağırcı, Hakan Büyükaydın, Mustafa Tanır, Ramazan Akbal, Harun Hıra, Zeki Yanatma ile AK Parti İlçe Yönetiminden Neşat Güzel eşlik etti.

Başkan Akdenizli ve beraberindekiler; MuğlaTürk, Ayyıldız Gazetesi, Fethiye TV, Sed Medya, Ege Gazetesi, Batı Akdeniz Gazetesi, Yeni Asır ve Sabah Gazetesi Fethiye Muhabiri, Fethiye Gazetesi, Beşkaza Gazetesi, Fethiye Haber Bülteni, Kanal Likya ve Fethiye’nin Elli Tonu’nu ziyaret ettiler.

Ziyaretlerinde Fethiye Gazeteciler Derneği Başkanı Osman Baykuş, TİMBİR Ege Bölge Başkanı, Dijital Medya ve Yayıncılar Derneği Başkanı Serap Ülkü Özdemir, Muğla İnternet Gazetecileri Derneği Başkanı H. Seda Köktener ile sohbet eden Başkan Akdenizli, basın mensuplarına yerel seçimlere ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Başkan Akdenizli ziyaretlerde yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; “Bilindiği üzere 11 ay önce devir aldığımız belediye başkanlığı akabinde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Genel Merkezimizin onayı ile belediye başkan adaylığımız belirlendi.  Seçim çalışmalarımıza Seydikemer’de STK’larımızı ziyaret ederek başladık. İkinci günümüzde de Beşkazamız diye adlandırdığımız bölgedeki tarafsız doğru olan basın medya kuruluşlarını yerlerinde ziyaret ettik.  Basın mensuplarımız 11 aydır hep yanımızda oldular. İnşallah bundan sonraki süreçte de hep beraber koordine bir şekilde bölgemizdeki, ilçemizdeki vermiş olduğumuz çalışmaları Türkiye’ye Dünya’ya hep birlikte duyuracağız. Tarafsız ve doğru habercilik yapan basınla her zaman iç içe olacağız. Bunun burada sözünü veriyorum.”

 

 

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com