Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Tezcan Göktepe (İksirci Tezcan) seçim çalışmalarının çok güzel ve olumlu gittiğini belirterek, “Bu hizmet yarışında esnafımızı en iyi şekilde temsil etmek ve onlara en iyi hizmeti sunabilmek için bu göreve talip oldum. Esnaflarımızın çoğunun çözümü olmayan derdi yok. Çoğunluk şikayetlerin başında “UNUTULMALARI” var. Biz her esnafımıza bir telefon kadar yakın ve çözüm olan bir yönetim olacağız. Rabbim bizlere bu görevi nasip ederse Esnaf Odamız ve Esnafımızın derdini dert bilecek sorun çözecek genç, dinamik, bilgili ve donanımlı bir kadro ile hizmetimizi vereceğiz, herkes memnun olacak” dedi.

2022 yılı Ocak ve Mart ayları arasındaki bir tarihte yapılması beklenen Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimleri kapsamında başkan adaylığını açıkladığı günden bu yana çalışmalarını aralıksız, düzeyli ve hızlı bir şekilde sürdüren başkan adayı Tezcan Göktepe ve ekibi son olarak  Yeni Mahalle ve Çatalarık Mahallelerindeki esnafları ziyaret etti ve projelerini anlatı. Çaylar içildi, hoş sohbetler edildi.

Esnaflar tarafından ziyaretlerde oldukça ilgiyle karşılanan Göktepe ve ekip arkadaşları, Fethiye’de yıllardır esnaflık yaptığı için diğer esnaflarla iç içe olduğunu ve esnafın tüm sorunlarını bildiğini, esnaf ziyaretleri gerçekleştirip yaşadıkları sıkıntıları dinlediğini belirtti.

“Esnaf Odası Çok Aktif Olacak”

Başkan adayı Göktepe “Kimse esnafın sorunlarını dinlemeden onların temsilciliğini yapamaz. Fethiye esnafı birlik ve beraberlik içerisinde hak ettiği en iyi hizmeti almak istiyor. Bu çerçevede esnafımızın taleplerini doğru olarak belirlemeli ve bu doğrultuda çalışmalıyız. Bizimde amacımız hem bire bir esnaf kardeşlerimizi yakından tanımak. Bire bir temasta bulunmaktır. Her esnafın çoğunlukla derdi sıkıntısı aynı. Ama en çokta unutulmalarından dertliler. Bir çok esnafımız biz ziyarete gittiğimiz zaman bizim kapımıza başkan ve odadan gelen giden olmadı. Ama siz adaylığınızı açıkladığınız dönemden sonra bizler bilinir, telefonlarımız bile esnaf olduğunu anladı şeklinde konuşuyorlar. Biz unutmak ve o koltukta çakılı kalmak üzere bir aday değiliz.  ” dedi.

“Tüm Esnaflarımızın Sorunu Çözüm Bulacak”

Göreve geldikleri andan itibaren projelerinin hazır olduğunu ve aylar önce açıkladıklarını ifade eden Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Tezcan Göktepe,“İlçe esnafının şikâyet ve talepleri ile ilgili olarak herkesle görüşüp diyalog kurabilen bir yönetim olacağız. Her kesime kulak verebilmek ve çözüm üretebilmek amacı ile ben ve ekibim göreve hazırız” dedi.

“Esnaflarımız “Değişim ve Yeniliği” Hissedecek”

Uzun zamandan bu yana esnafın sorunları hakkında fizibilite çalışması yaptığını ve sorunlara çözümlenebilmesi için göreve talip olduklarını belirten Göktepe, “İlçemiz esnafları sağ olsun her gittiğimizde bize aynı ilgi ve alakayı eksik etmiyor. Bizler ‘Değişim ve yenilik’ diye yola çıktık. Beni ve ekibimizi gören esnaflar, genç ve dinamik bir ekiple karşılaşmalarından dolayı duydukları memnuniyeti de dile getiriyor. Bizler esnaflardan aldığımız güçle bu yola çıktık. Onların desteğiyle de güzel projeler ve çalışmalar hazırladık. Bizler makam için değil, hizmet için yola çıktık. İlçemiz ve esnafımız için hayırlı olsun” ifadelerini kullandı. Haber-Hakan AYKIRI

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com