Seydikemer’in Bağlıağaç Mahallesi’nde yaklaşık 3 aydan bu yana devam eden altyapı çalışmalarının tamamlandığı belirtildi.

 

Seydikemer’in Bağlıağaç Mahallesi’nde yaklaşık 3 aydan bu yana devam eden altyapı çalışmalarının tamamlandığı belirtildi. Seydikemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen faaliyet kapsamında; 6 kilometrelik bölümde toplam 35 bin metrekare asfalt döküleceği öğrenildi.

Seydikemer Belediyesi ekipleri tarafından gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında, ilk olarak Bağlıağaç Mahallesi’ndeki yollar genişletildi. Altyapı ile çalışmalarının sonuçlandırılmasının ardından, bölgedeki yollara asfalt dökülecek. Bağlıağaç Mahalle Muhtarı Yücel Özdemir ve vatandaşlar, 6 kilometrelik bir alandaki çalışmanın tamamlanmasında katkı sağlayan Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’e teşekkür ettile.

Bağlıağaç Mahalle Muhtarı Yücel Özdemir yaptığı açıklamada, “Seydikemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından, mahallemizde yaklaşık 3 aydır devam eden altyapı çalışmaları tamamlandı. Önümüzdeki hafta 6 kilometrelik alanda, 35 bin metrekarelik asfaltlama işlemi gerçekleştirilecek. Bu hizmetin sağlanmasında büyük katkıları olan Seydikemer Belediye Başkanı Sayın Yakup Otgöz ve diğer yetkililere teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com