Fethiye’de ihtiyaç sahibi öğrencilere kırtasiye yardımı yapıldı. Askon Muğla Şubesi Başkanı iş insanı Mahmut Efnan Ercan tarafından gerçekleştirilen kırtasiye desteği ve eğitim yardımları; Fethiye Muhtarlar Derneği ve mahalle muhtarlarının organizesinde  ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtıldı. Kırtasiye desteği etkinliğine katılan Fethiye İlçe Emniyet Müdürü Kayhan Dadaşoğlu’da yardım faaliyetine destek verdi. Kırtasiye desteği etkinliğine katılan ihtiyaç sahibi öğrencilere ve ailelerine limonata ile pasta ikram edildi.

“FETHİYE’MİZE ÇOK BÜYÜK DESTEKLER SAĞLADI”

Fethiye Muhtarlar Derneği Başkanı Niyazi Canözü yardımdan dolayı Askon (Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği) Muğla Şube Başkanı hayırsever iş insanı Efnan Ercan’a teşekkür ederek “Fethiye’mizin 41 mahallesinden gelen tüm misafirlerimize hoş geldiniz diyorum. Fethiye’mizde son 3 yıldan beri Askon Muğla şubesi başkanımız Efnan Ercan, her Ramazan ayında çok büyük destekleri oldu. Kendisi bu sene bizlere öğrencilere nasıl destek olabiliriz dediğinde; kendisine ihtiyaç sahibi öğrenciler konusunu anlattığımızda muhtarım derhal biz yardımcı olacağız, dedi. Ben de Fethiye Muhtarlar Derneği Başkanı olarak 41 mahalle muhtarımıza mahallelerindeki ihtiyaç sahipli insanları liste olarak alarak bugün burada toplandık. Ben huzurlarınızda Efnan ağabeyime çok teşekkür ediyorum. Çünkü son 3 yıldan beri Fethiye’mize çok büyük destekler sağladı. Ama ben bu organizasyonun çok daha yararlı olduğunu düşünüyorum. Çocuklarımızı sevindirdiler. Çocuklarımıza kırtasiye yardımı yapacağız. Daha sonra da çocuklarımıza maddi bir destek yapacağız. Katıldığınız için teşekkür ederiz” dedi.

“BUNU BİZ GELENEK HALİNE GETİRECEĞİZ”

Yardımların ve desteklerin devam edeceğini ifade eden Askon Muğla Şubesi Başkanı iş insanı Efnan Ercan açıklamasında “Sayın muhtarlarımın ve Fethiye Muhtarlar derneğimizin öncülüğünde geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın eğitimine katkıda bulunmak istedik. Bunu biz gelenek haline getireceğiz. Devamlı bir şekilde çocuklarımızın eğitimine ve öğretimine katkıda bulunacağız. Bunda bizim muhtarlarımızın da çok büyük katkısı var. Geniş kitlelere onların sayesinde ulaştık. Çocuklarımızın her ihtiyacını karşılayacağız. Askon olarak biz 5,6 senedir zaten gerekli desteği veriyoruz ve vermeye de devam edeceğiz. Biz daha çok iş adamlarını destekliyoruz ama bunun yanı sıra yetim çocuklarımız olsun, ihtiyacı olan aileler olsun devletimizin her zaman yanındayız. Gücümüzün ve ömrümüzün yettiği kadar Fethiye’mizde her yere yetişmeye çalışıyoruz. Teşekkür ederim” dedi.

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com