TFF 2.Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden Fethiyespor Pazar günü deplasmanda Menemen FK ile karşılaşacak. Ligin 5.haftasında 4 maçta 3 puanla 17.sırada bulunan Fethiyespor deplasmanda 5 maçta 7 puan alarak ligde 7.sırada bulunan Menemenspor’a konuk olacak. Fethiyespor Teknik Direktörü Erhan Altın, galibiyet için gideceklerini belirtip, “Taraftarlarımız bize sahip çıksın.” dedi.

Fethiyespor Teknik Direktörü Erhan Altın, Pazar günü oynayacakları Menemen FK maçı öncesi yaptığı değerlendirmede takımına güvendiğini belirtip, taraftarların kendilerine sahip çıkmasını istedi.

Altın, “Takımın durumu şu anda iyi. Öncelikle futbol adına sahada her şeyi yapıyoruz. Bunu neticeye yani skora yansıtamıyoruz. Baktığımız zaman iyi tempo yapıyoruz, pas organizasyonlarımız gayet iyi. Ataklarımız iyi. Rakibe pozisyon vermiyoruz. Ama tabi ki futbolda o kalenin içine topu sokacaksın. Top o kaleye girdiğinde 3 puanı hanene yazdırıyorsun. Beni mutlu eden durum futbolcularımın oyunsal formları ve arzuları. Zaten 4 maç oynadık. Bu 4 maçta da hep ligin ultra takımlarıydı. Çok iyi takımlardı. Ama benim çalışmalarımda futbolcularımın çalışmaları, birbirleriyle iletişimleri, saha içerisinde iyi organize olmaları beni mutlu ediyor. Hem savunmada hem hücumda iki yönlü oynayan bir takımım var. Bunu ilerleyen haftalarda skora yansıtacağız. Çocuklarıma inanıyorum, onlar da kendilerine inanıyor. Hedefimiz var. O da hep yukarıda olmak ve taraftarımızı mutlu etmek. Taraftarımdan ricam var. Bize sahip çıksınlar. Bütün çabamız, tüm mücadelemiz onları mutlu etmek. Bundan başka bir düşüncemiz yok. Zaten taraftar her zaman yanımızda, sürekli geliyorlar. Allah razı olsun hepsinden. Gelip bizi 90 dakika boyunca destekliyorlar. Tabi ki alınan olumsuz bir sonuçta taraftar kızıp, eleştirecek. Buna saygım sonsuz, hiçbir şey demiyorum. Her türlü eleştiriye açığız. Bizim işimiz eleştiri zaten. Yaptığımız meslek eleştiriye açık bir meslek. Bu konuda herkese saygım var. İyiyken iyi de olumsuzken olumsuz olacağız diye bir şey yok. Yalnız şunu istiyorum. Bu camiayı yaratan onlar. Bu kulüp onların. Bize sahip çıksınlar. Burası hancıdır, herkes yolcudur. Taraftarın desteğini her zaman bekliyoruz. Önümüzde bir Menemen maçı var. Yine iyi bir takımla oynayacağız ama ne olursa olsun benim takımım istediği zaman, birlikte olduğumuz süre içerisinde yenemeyeceğimiz hiçbir takım yok.” diye konuştu.

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com