Seydikemer’in Alaçat Mahallesi’nde bulunan Akdenizli Opet Akaryakıt İstasyonu ve Akdenizli Pizza Tomato ünlülerin dinlenme mekanı oldu.

Türkiye’nin sevilen dizi oyuncuları ve şarkıcıları tatil için geldikleri Ege ve Akdeniz kıyılarını gezerken benzin almak ve dinlenmek için Akdenizli Opet Akaryakıt İstasyonu ve Akdenizli Pizza Tomato’ya uğruyor. Yaz sezonu boyunca birçok ünlüyü ağırlayan akaryakıt istasyonunda çalışan personeller ise televizyonlardan gördükleri ünlülerin doğal halleriyle karşılarında birdenbire belirince şaşkınlıklarını gizleyemiyorlar. Akdenizli Opet Akaryakıt İstasyonu sorumlu müdürü Serkan Yazar, akaryakıt istasyonuna gelen ünlülerle fotoğraf çektirip sosyal medyadan atarken, ünlülerin benzin istasyonu halleri sosyal medyada büyük ilgi görüyor.

Sanatçı ve oyuncu Şevval Sam ve Tiyatro ve dizi oyuncusu Levent Ülgen, uğradıkları akaryakıt istasyonunda doğal halleri ve samimi davranışlarıyla da kendilerine bir kez daha hayran bıraktı. Akaryakıt istasyonuna Özge Özpirinççi ve Burak Yamantürk’ün yanı sıra şarkıcı ve oyuncu Özgür Çevik; sinema, tiyatro ve dizi oyuncuları Ferdi Kurtuldu, İdil Fırat, Sinan Albayrak, Serhat Tutumluer, Sanatçı, Köşe yazarı ve spiker Ayşenur Yazıcı da akaryakıt istasyonu uğrayan ünlülerden oldu.

Ünlülerle çektirdiği fotoğrafları sosyal medyadan paylaşan Akdenizli Opet Akaryakıt İstasyonu sorumlu müdürü Serkan Yazar, “Seydikemer’in Alaçat Mahallesi’nde bulunan Akdenizli Opet Akaryakıt İstasyonu ve Akdenizli Pizza Tomato’ya neredeyse her hafta bir ünlü uğruyor. Ünlüleri doğal haliyle karşımızda görünce ilk önce çok şaşırıyoruz. Bu durumdan oldukça memnunuz. Ünlülerle çektirdiğimiz fotoğrafları sosyal medyada paylaşınca büyük ilgi görüyoruz” dedi.Haber-Foto/Hakan AYKIRI

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com