VATANDAŞLAR OTGÖZ’E ” SENİ VE CUMHURBAŞKANIMIZI ÇOK SEVİYORUZ”

AK Parti Muğla Milletvekili 2.sıra adayı Yakup Otgöz Fethiye’de esnaf ziyaretlerinde bulunup , semt pazarını bir bir dolaşıp Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve kendisi için vatandaşlardan destek istedi.Semt pazarında bahçesinde yetiştirdiği yeşillikleri satan yaşlı bir kadın elinde  “Yakup Otgöz’e” ait seçim broşürünü  gösterip “Ben bu broşürü gönlümde taşıyorum.Diğer partilerin bıraktıklarını yırtıp atıyorum.Allah Cumhurbaşkanım ve seni başımızdan eksik etmesin.” İfadelerinde bulundu.Kuzu göbeği satan bir başka vatandaş ise adeta “mani “ okuyup” Allah sizlere derman versin.Yola devam”diye konuştu.Milletvekili adayı Yakup Otgöz “Muğla’da öncelikle Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı 1.turda kazandırmak için çaba gösteriyoruz.Ayrıca Muğla’dan 3 milletvekili çıkaracağız.Bunlar hayal değil .Gerçek olacak.Gittiğimiz her yerde gördüğümüz bir gerçek var.Vatandaşlarımız ülkemize hizmet eden AK Parti’yi hep iktidarda görmek istiyor.”şeklinde konuştu.

DESTEK İSTEDİ

AK Parti Muğla Milletvekili Adayı Yakup Otgöz seçmenlerden ve vatandaşlardan yoğun ilgi  görüyor. Muğla’nın Seydikemer Belediye Başkanlığı görevini iki dönem yapan Yakup Otgöz Milletvekilliği çalışmalarında Fethiye’deydi . AK Parti Muğla Milletvekili adayı Yakup Otgöz beraberinde AK Parti İlçe Başkanı Turhan Kovancı, Gençlik Kolları Başkanı Sinan Cengil,Kadın Kolları Başkanı  Gülhanım Boz,Seydikemer Belediye Başkan Yardımcısı Ramazan Kaynak  ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte Çarşı ve Atatürk Caddelerinin bir bölümü ile Semt pazarında seçim çalışması gerçekleştirdi. Vatandaşlara hayırlı olsun dileklerini sunan Otgöz, dilek ve taleplerini de dinledi.Vatandaşların yoğun teveccüh gösterdiği AK Parti Muğla Milletvekili Adayı Yakup Otgöz yaklaşık 3 saatte 5 bini aşkın vatandaşla tokalaşıp Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve kendisine desteklerini istedi. Çok sayıda pazarcı ve alışveriş yapan vatandaşlar Yakup Otgöz’le fotoğraf çektirebilmek için yarıştı.

HAYIR DUALARINI ALDI

Semt pazarında bahçesinde yetiştirdiği yeşillikleri satan yaşlı bir kadın elinde  “Yakup Otgöz’e” ait seçim broşürünü  gösterip “Ben bu broşürü gönlümde taşıyorum.Diğer partilerin bıraktıklarını yırtıp atıyorum.Allah Cumhurbaşkanım ve seni başımızdan eksik etmesin.” İfadelerinde bulundu.Kuzu göbeği satan bir başka vatandaş ise adeta “mani “ okuyup” Allah sizlere derman versin.Yola devam”diye konuştu.Otgöz bu vatandaştan kilosu 600 TL’den 1 kilogram kuzu göbeği satın aldı.

“TEK GAYEMİZ CUMHURBAŞKANIMIZI İLK TURDA SEÇTİRMEK”

AK Parti Muğla Milletvekili Adayı Yakup Otgöz “Muğla’da öncelikle Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı 1.turda kazandırmak için çaba gösteriyoruz. Ayrıca Muğla’dan 3 milletvekili çıkaracağız.Bunlar hayal değil .Gerçek olacak.Gittiğimiz her yerde gördüğümüz bir gerçek var.Vatandaşlarımız ülkemize hizmet eden AK Parti’yi hep iktidarda görmek istiyor.Fethiye, Ortaca Dalaman ve Köyceğiz’de büyük teveccühe şahit olduk.Bayramdan sonra da Marmaris ,Bodrum,Datça ve diğer ilçelerimizi bir tur daha dolaşacağız.Tek gayemiz Cumhurbaşkanımızı ilk turda seçtirip parlamentoya çok daha fazla AK Partili vekille girebilmek . ”şeklinde konuştu.

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com