AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay ÖZtürk, Muğla’da peş peşe çıkan orman yangınlarının bir daha yaşanmaması için nöbet tutan vatandaşlara ziyarette bulundu.

Muğla’nın yaşadığı orman yangınları felaketinde yangın söndürme ekiplerin yanı sıra yöre halkı yangınların söndürülmesi için yoğun mücadele sergiledi.AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, orman yangınlarının bir daha yaşanmaması için nöbet tutan mahalle muhtarlarına ve vatandaşlara ziyarette bulundu.

Ormanlık alanların yoğun olarak bulunduğu İncirköy, Üzümlü ve Nif Mahallelerinde  nöbet tutan vatandaşları ziyaret eden AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, akşamın başlaması ve sabahın ilk saatlerine kadar süren zaman diliminde orman yangınlarına karş

ı nöbet tutan tüm vatandaşlara teşekkür etti.

Ormanlık bölgelerin yoğun olduğu mahallelerde nöbet tutan muhtarlar ve vatandaşlar ile sohbet eden Başkan Turgay Öztürk, “Bu gece Orman Yangınları için Fethiye/ İncirköy-Üzümlü-Nif güzergahında nöbet tutan kardeşlerimiz ile beraberdik. Herbirine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Fethiye’liler her zaman olduğu gibi yeşilvatanı korumak İçin topyekün görev başındalar. Vatandaşlarımızdan ricam yetkililer tarafından teyit edilmeyen bilgilere itibar etmesinler. Sosyal medyada dolaşan sahte haber ve yorumlar konusunda dikkatli olsunlar. Şüpheli durum gördüklerinde yetkili mercilerimizi haberdar etsinler.  Kaos yaratmak isteyenlerin tuzağına  düşmeyelim. İnşallah birlik ve dayanışma içinde bu günleri atlatacağız.Orman yangınlarına karşı 24 saat nöbet tutuyorsunuz. Ülkemizin ormanlarına sahip çıkıyorsunuz. Duyarlığınızdan dolayı size çok teşekkür ederim’’ dedi.

Turgay Öztürk’e  teşekkür eden muhtarlar ve vatandaşlar da “Bizi, destek amaçlı ziyaret etmeniz çok mutlu etti. Biz yeşil vatanımızın yok olmaması için 24 saat nöbet başındayız.  Başkanımızdan Allah razı olsun” dedi. Haber-Foto/Hakan AYKIRI

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com