AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk beraberinde yönetim kurulu üyeleri ve Fethiye Kadın Kolları Başkanı Gülhanım Boz ile birlikte Fethiye Ziraat Odası’na nezaket ziyaretinde bulundu.

Fethiye Ziraat Odası Meclis Toplantısı’na da katılan AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk; Fethiye Ziraat Odası Başkanı Kenan Karayiğit ve Fethiye Ziraat Odası Meclis Başkanı Ali Kemal Karadenizli’den üreticilerin sorunları hakkında bilgiler aldı. Tespit ettikleri sorunları ilgili makamlara ilettiklerini vurgulayan İlçe Başkanı Öztürk, sıkıntıların çözülmesi adına gayretli bir çalışma içerisinde olduklarını söyledi.

AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk yaptığı açıklamada, “Başkanımız ve meclis başkanımız ile sürekli istişare halindeyiz. Meclis Toplantısı’na katılarak, sorunları not alacağız. Pandemi bildiğiniz gibi tüm dünyayı etkileyen bir konu. Umarım bunu hep birlikte aşarız. Mevcut sorunları çözmek adına elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Tarımsal üretim bölgemiz ve ülkemiz için büyük önem taşımaktadır. Fethiye’de tespit ettiğimiz konuları ilgili mercilere aktarıyoruz. Fethiye’de sulama suyu için proje ihalesi yapıldı. Kuraklık nedeniyle sulama suyunun önemi bir kez daha ortaya çıktı. İnşallah bu faaliyetlerin müjdesini en kısa sürede veririz” diye konuştu.

Fethiye Ziraat Odası Meclis Başkanı Ali Kemal Karadenizli açıklamasında, “İlçe Başkanımız göreve geldiği günden bu yana önemli konulara değiniyor. Güzel çalışmalara imza atıyorlar. Popülist politikalarla değil, kalıcı politikalarla uğraşıyorlar. Her zaman kendileri ile istişare halinde olacağız. Sorunlarımızı dosya halinde kendilerine sunacağız” dedi.

Fethiye Ziraat Odası Başkanı Kenan Karayiğit ziyarete teşekkür ederek, “Pandemi sürecinde hepimiz zor bir süreç yaşıyoruz. Bu sıkıntılı günleri el birliği ile aşacağımıza inanıyorum. İlçe Başkanımıza ve yönetim kurulu üyelerine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Ülkemizde ve bölgemizde de kuraklık nedeniyle üreticilerimiz zor bir durumda” şeklinde ifadeler kullandı.Haber-Foto/Hakan AYKIRI

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com