AK PARTİDEN KÖKTEN’E “HAYIRLI OLSUN” ZİYARETİ

Ölüdeniz Turizm Geliştirme Kooperatifi Başkanı olarak seçilen Muhammet Kökten’in ilk ziyaretçisi, AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk oldu. Ziyarete Başkan Öztürk beraberinde yönetim kurulu üyeleri ve AK Parti Ölüdeniz Mahalle Başkanı Ramazan Sidekli katıldı. Sohbet havasında geçen ziyarette Ölüdeniz’in sorunları konuşulurken, Başkan Kökten ’in Ölüdeniz’i geliştirmek ve güzelleştirmek için sunduğu projeler, Başkan Öztürk’ten tam not aldı. Projeleri beraber hayata geçirebileceklerini söyleyen Öztürk, “Muhammet Başkanın Fethiye ve Ölüdeniz için çok güzel ve değerli projeleri var. Bizlerde zaten bunların arayışı ve takibi içerisindeydik. İyi bir işbirliği olacağını düşünüyorum” dedi.

“Ölüdeniz İçin Güzel Projeler Var”

AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, “Ölüdeniz Turizm Geliştirme Kooperatifi olağan kongresi dün yapıldı. Başkanlığa Muhammet Kökten seçildi. Muhammet başkanı ve yönetimine hayırlı olsun ziyareti geçekleştirdik. Hayırlı olsun dileklerimizi ilettik. Zaten her daim Fethiye’nin Ölüdeniz’in sorunları hakkında gece-gündüz her zaman görüşüyorduk. Bugün bir daha üzerinden geçme imkânı oldu. Başkanın Fethiye ve Ölüdeniz için çok güzel, değerli projeleri var. Bizlerde zaten bunların arayışı ve takibi içerisindeydik. Bu projeleri aşama aşama gündeme geldikçe açıklayacağız.  İyi bir işbirliği olacağını düşünüyorum. Genç bir ekip, zaten belediye meclisinde de birlikteyiz. Orada da işleri takip etme imkânımız var. Tekrardan başkanıma ve yönetimine hayırlı olsun. Fethiye ve Ölüdeniz’e başarılı bir gelecek temin etmesini temenni ediyorum.” diye konuştu.

“Ölüdeniz İçin İyi Ve Güzel Bir Ortam Sağlayacağız”

Ölüdeniz Turizm Geliştirme Kooperatifi Başkanı Muhammet Kökten, “ Ölüdeniz için iyi projelerimin olduğundan bahsetmiştim. Başkanım ilk ziyareti gerçekleştirdiler. Bütün yönetimine teşekkür ediyorum. Biz önümüzdeki günlerde Ölüdeniz’de farklı çalışmalar yapacağız. Plajla ilgili çalışmalar yapacağız. Denizle ilgili çalışmalar yapacağız. Birçok projelerimiz var. Turgay Bey’e projelerimi anlattım ve yüzde yüz destek olacağını söyledi. Bunları hep birlikte Ölüdeniz’de gerçekleştireceğiz. Ölüdeniz’i daha iyi ve güzel bir ortam sağlayacağız. Tanıtımı arttıracağız. Bu konularda Turgay Bey destek olacağını söyledi. Kendisine ve yönetimine teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı. Haber-Foto/Hakan AYKIRI

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com