AK Parti Muğla Milletvekili adayı Kadem Mete Seydikemer İlçesinde partisinin seçim ofisi açılışına katılarak “ Biliyorum ki Seydikemerliler, AK Parti’ye gönülden hep destek oldular. Şimdi daha çok olacaklar,Muğla’da rekor yüzdesi kıracağız.”ifadelerini kullandı.

AK Parti Muğla Milletvekili Adayı Kadem Mete, Muğla’nın ilçelerinde 14 Mayıs seçimleri için çalışmalarını tempolu şekilde devam ettiriyor.

Mete, Seydikemer Seçim Koordinasyon Merkezi tarafından hazırlanan program çerçevesinde Seydikemer Sanayi Sitesi’nde iş yeri sahipleri ve çalışanlarıyla simit ve  çayla güne başlarken sanayi esnafının da taleplerini dinledi. Ardından esnaf ziyareti gerçekleştiren Mete, hayırlı işler dileğinde bulundu.

Seydikemer Belediye Başkanı Önder Akdenizli’yi de ziyaret eden Mete, Seydikemer Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışı için düzenlenen törene katıldı. Mete, Seydikemer’e uzun yıllar hizmet etmiş Yakup Otgöz’ün milletvekili adayı olduğunu hatırlatarak vatandaşların kendisini ve Otgöz’ü meclise rekor bir oy oranı ile göndereceğini kaydetti.

AK Parti’nin eserler partisi olduğunu belirten Mete, Muğla’da rekor sayıda oy oranı ve rekor sayıda milletvekili ile meclise gideceklerini dile getirdi.

Zorlar, Uğurlu, Alaçat Mahallelerinde halk buluşması programına katılan Mete, vatandaşlara yaptığı konuşmalarda   saha çalışmasında gördükleri ilginin kendilerini mutlu ve umutlu ettiğine dikkat çekti. Mete, Seydikemer’ lilerin içinden çıkan adaylarına en güçlü desteği vermelerini istedi.

Halk buluşmaları programından sonra Türkiye’nin ve Dünya’nın en gözde kanyonlarından olan Saklıkent’e geçen Mete ve beraberindekiler burada da  esnaf ziyareti yaparak hayırlı işler ve bereketli sezonlar diledi.

Seydikemer Teras Cafe’de ilçenin sivil toplum temsilcileri ile bir araya gelen Mete, Seydikemer’in her zaman AK Parti’ye eser siyasetine önem verdiğini her seçimden Seydikemer’den zaferle ayrıldıklarını söyledi.

Seydikemer’in tarihinin en büyük oy oranını bu seçimde vereceğine inandığını belirten Mete, “Biliyorum ki Seydikemer’ liler, AK Parti’ye gönülden hep destek oldular. Şimdi daha çok olacaklar, rekor yüzdesi kıracaklar. İçlerinden çıkan, muhtarlık, belde belediye başkanlığı ve belediye başkanlığı yapmış Yakup abileri aday. Meclise her zaman güvenip oy verdikleri bir kardeşleri abilerini gönderecekler.” Diye konuştu.

Mete’ye seçim çalışmasında, Seydikemer Belediye Başkanı Bayram Önder Akdenizli, AK Parti Muğla Milletvekili Adayı Hakan Fevzi İlhan, AK Parti İl Başkanı Gültekin Akça, AK Parti Muğla İl Başkan Yardımcısı Osman Pala, AK Parti Seydikemer İlçe Başkanı Ali Büklü ve teşkilat mensupları eşlik etti.

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com