AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, mahalle ziyaretlerine başladı. Göreve geldiği günden itibaren, mahalle ziyaretlerine başlayarak vatandaşlar  ile kucaklaşan Öztürk, pandemi döneminde bu ziyaretlere ara verdiklerini ve normalleşme süreci ile tekrar ziyaretlere başladıklarını belirtti.

AK  Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, beraberinde bazı yönetim kurulu üyeleri ile birlikte mahalle ziyaretlerine başladılar. Cumartesi günü başlayan ziyaretler sırasıyla Yeşilüzümlü, İncirköy, Nif, Koru ve Söğütlü Mahallelerine gerçekleşti. Ziyaretlerde mahalle muhtarları, mahalle başkanları ve vatandaşlar ile bir araya gelen başkan Öztürk ve yönetimi bölgelerdeki sorun ve talepleri de yerinde inceleyerek, gerekli mercilere iletmek üzere notlarını aldılar.

Ziyaretlerin oldukça verimli geçtiğini belirten AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, “Pandemi sürecinde AK Parti Fethiye İlçe Başkanlığı olarak hareketliliğimizi biraz daha sınırlandırmıştık. Cumartesi günü itibari ile yönetim kurulundaki arkadaşlarımız ile birlikte mahalle ziyaretlerimize başladık. Ziyaretlerde hem oralardaki teşkilatlarımızı, hem mahalle muhtarlarımızı hem de vatandaşlarımızı ziyaret ediyoruz. Ziyaretlerimize Yeşilüzümlü Mahallemizden başladık ve sırasıyla, İncirköy Mahallesi, Nif Mahallesi, Koru Mahallesi ve Söğütlü Mahallelerinde ziyaretler gerçekleştirdik. Vatandaşlarımızın çaylarını yudumladık ve onlarla hasbihalde bulunarak taleplerini yerinde inceledik. Ayrıca bölgedeki tarımsal ve hayvansal tesislere giderek incelemelerde bulunduk. Ziyaretlerimiz oldukça verimliydi. Ve vatandaşlarımız tarafından da oldukça samimiyetle ve güler yüzle karşılandık. Bu ziyaretlerimiz sırasıyla ilçemizdeki 41 mahalleye gerçekleşecek” dedi. Haber-Hakan AYKIRI

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com