AK PARTİ HEYETİ SINAV HEYECANINA ORTAK OLDU

AK Parti Fethiye İlçe Teşkilatı, Fethiye’de YKS Sınavına giren öğrencilere ve okul bahçesinde çocuklarını bekleyen velilere sıcak havada su dağıtarak, öğrenci ve velilere destek oldu.

AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, beraberinde AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Sinan Cengil, yönetim kurulu üyeleri, kadın kolları üyeleri ve gençlik kolları üyeleri ile birlikte Fethiye’de YKS Sınavına giren öğrencilere ve okul bahçesinde çocuklarını bekleyen velilere sıcak havada su dağıtarak, öğrenci ve velilere destek oldu.

AK Parti heyeti, sınav adayları ve velilerinden yaptıkları bu anlamlı davranış için taktir toplarken, gerçekleşen etkinlik hakkında açıklamada bulunan AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, “Tüm Türkiye’de olduğu gibi ilçemizde de hafta sonu iki gerçekleşen YKS sınavları var idi. Malum ilçemizde de son günlerde hava sıcaklıklarının artması ile birlikte  dışarıda durulması zor bir hava var idi. Öğrencilerimizin ve velilerimizin bu anlamlı ve özel günlerinde AK Parti Fethiye İlçe Başkanlığı olarak bizde yanlarında olmak istedik. İlçemizdeki tüm sınav salonlarına giderek su ikramında bulunduk. Allahım tüm öğrencilerimize zihin açıklığı versin, ve inşallah hak ettikleri hedeflere ulaşırlar” dedi.  Haber-Hakan AYKIRI

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com