AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk ve yönetimi, kongre öncesi verdiği yeni hizmet binası sözünü yerine getirdi. 2021 yılının ilk günlerinde yeni hizmet binasına geçeceklerini vurgulayan İlçe Başkanı Turgay Öztürk, “Halkımızın kolay ulaşım sağlayabileceği bir hizmet binası oluşturduk. Bu hizmet binamızda halkımıza ve ilçemize daha güzel hizmetler sağlayacağız” dedi.

20 Eylül tarihinde gerçekleşen AK Parti Fethiye Olağan İlçe Kongresinde başkan seçilen Turgay Öztürk ve Yönetimi, kongre sürecinde partililerine ve vatandaşlara verdiği, “Yeni Hizmet Binası” sözünü yerine getirdi. Kesikkapı Mahallesi Çarşı Caddesinde bulunan yeni hizmet binasının 2021 yılının ilk haftasında açılacağını ve vatandaşlara hizmet vermeye başlayacağını söyleyen Öztürk, “Fethiye halkımıza ve partililerimize hayırlı olsun” dedi.

Yeni hizmet binasında gerçekleşen son tadilat çalışmalarını yönetim kurulu üyeleri ile birlikte yerinde inceleyen AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, “Eski hizmet binamız hem 3. Katta olması nedeniyle, hem de otopark nedeni ile vatandaşımızın ulaşımında sıkıntılar çektiği bir konumdaydı. Eylül ayında gerçekleştirdiğimiz kongre öncesinde partililerimizin en çok isteği yeni hizmet binası idi. Bizde yönetim kurulu arkadaşlarımız ile bu konuda söz verdik. Yönetime gelmemizin hemen ardından ilk çalışmamız yeni bina idi. Tabiki yeni olacak olan bu bina her türlü kullanıma açık olmalıydı. Çarşı Caddesi üst yol dediğimiz bölgede binamız bulduk ve kullanabileceğimiz yönde tadilatını gerçekleştirdik. Artık çalışmalar son aşamada. İnşallah yeni yılın ilk günlerinde halkımıza burada hizmet vermeye başlayacağız” dedi.

 

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com