KOVANCI “HİÇBİR SEÇİMİ KAYBETMEYEN AK PARTİ , BU SEÇİMİ DE ALACAKTIR”
AK Parti Fethiye İlçe  Başkanlığı  görevine atandığı daha ilk gün yapmış olduğu açıklamada tüm teşkilatı toplama sözü veren Ak Parti Fethiye İlçe Başkanı Turhan Kovancı partinin Fethiye’de kuruluşundan bu yana hizmet eden tüm ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyelerini kısa sürede birbir ziyaret ederek bu seçimler öncesi büyük bir bölümünü bir araya getirip hayalini gerçekleştirdi.

Göreve geldikten itibaren Fethiye İlçe Teşkilatının Cumhurbaşkanlığı ve 28.dönem Milletvekili genel seçimleri için parti içinde birlik ve beraberliği sağlayıp teşkilatta küskünleri ve geçmiş dönem kırgın olan parti üyelerini de bir araya getirip Ak Parti’ye  ivme kazandırması parti teşkilatında coşku yaşattı.

Dün gece Fethiye İlçe Teşkilat Binasında yapılan milletvekili adayları buluşması toplantısına   yoğun bir katılım olurken  toplantıya Ak Parti Muğla İl Başkanı Gültekin Akça, Milletvekili adayları Yakup Otgöz, Eylem Tan, Turgay Öztürk, Ali Mete Karagöz ve Milletvekili aday adayları da toplantıya katıldılar. Muğla eski milletvekili Ali Boğa eski ilçe başkanları ,eski ilçe yönetim kurulu üyeleri, belediye meclis üyeleri ,gençlik kolları başkan ve üyeleri ile partililer katıldı. Adeta bir şenlik havasında geçen toplantı sonrası herkes mutlu bir şekilde ayrılırken AK Parti İlçe Başkanı Turhan Kovancı: “ Bu benim hayalimdi, bu davamızda hizmet etmiş emek vermiş arkadaşlarımızı aramızda görmekten mutlu olduk, onur duyduk. Bu toplantı bırakın sadece Fethiye’yi Muğla’yı, tüm Türkiye’ye örnek olacaktır. Fethiye ilçe teşkilatı olarak bir hakkım varsa ben helal ediyorum. Sizlerin de hakkı varsa helal ediniz. Amacımız, davamız belli. Bu davaya hizmet etmekten gurur ve onur duyuyoruz. Hiçbir seçimi kaybetmeyen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve partimiz bu seçimi alacaktır. Bunun için çalışmalarımızı sürdürüyoruz ve sürdürmeye devam edeceğiz. “ ifadelerini kullandı.

 

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com