AK GENÇLER İFTARA YETİŞEMEYENLERE İFTARLIK DAĞITTI

AK Parti Fethiye Gençlik Kolları üyeleri, Ramazan ayı dolayısı ile iftara yetişmeye çalışanlara iftariyelik dağıttı. Fethiye’de farklı noktalarda dağıtılan ikramlarla iftar saatine denk gelen tüm vatandaşlar iftarını açtı.

AK Parti Fethiye Gençlik Kolları Başkanı Sinan Cengil ve yönetimi, Ramazan ayı dolayısı ile pandemi kısıtlamalarında trafikte iftara yetişemeyen, iftar saatine yolda yakalanan vatandaşları yalnız bırakmadı. AK Partili gençler, trafiğin yoğun olduğu bölgelerde iftarlık kumanyaları dağıtırken, vatandaşlar tarafından da büyük taktir topladılar.

AK gençler tarafından başlatılan iftarlık kumanya dağıtımı ile evlerine yetişemeyen, trafikte kalan, zorunlu hallerde çalışma faaliyetlerini sürdüren ve orucunu açamayan vatandaşlar için kumanya dağıtıldı.

Özellikle trafik akışının yoğun olduğu iftar saatlerinde yolda kalan sürücüler ile minibüs ve otobüslerdeki yolcular, dağıtılan bu kumanyalarla oruçlarını açtı. AK Parti Gençlik Kolları üyelerinin hazırlanan pandemi kurallarına uygun olarak hazırladığı iftarlık kumanya ikram paketlerinin içinde, vatandaşların iftar vakti saatinde oruçlarını açmaları için su, meyve suyu, paketlenmiş hurma ve soğuk sandviç bulunmakta.

İftar vaktinde evlerine yetişemeyen veya çalışmak zorunda kalan vatandaşlara yönelik bu etkinliği düzenlediklerini ifade eden AK Parti Fethiye Gençlik Kolları Başkanı Sinan Cengil, “Amacımız iftar vakti evlerine yetişemeyen vatandaşlarımızın iftarlarını yolda açabilmeleri idi. Bu anlamda yapmış olduğumuz çalışma halkımız tarafından da oldukça ilgiyle karşılandı. Allah’ım tutmuş olduğumuz tüm oruçlarımızı kabul etsin inşallah” dedi. Haber-Foto/Hakan AYKIRI

 

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com