Seydikemer İlçesinde  kurbanlık için büyütülen  680 kiloluk  “Paşa” isimli tosun, ikinci el araba fiyatına satışa sunuldu. 40  bin TL’ye satılması beklenen tosun 38  bin TL’ye Fethiye’li bir iş adamına satıldı.

Fethiye ve Seydikemer İlçelerinde yıllardır kurbanlık yetiştirip satan celep Ramazan Kaşlı tarafından yetiştirilen 680 kiloluk  “Paşa” isimli şhavrole cinsi tosun 38 Bin TL’den alıcısını buldu. İkinci el araba fiyatına satışa sunulan tosunu görenler şaşkınlığını gizleyemiyor.

Fethiye ve Seydikemer İlçelerinde yıllardır celeplik ve kurbanlık yetiştiriciliği yaptığını belirten Kaşlı Et sahibi Ramazan Kaşlı, “Paşa isimli tosunumuz 3 yaşında. Şhavrole cinsi bir tosun. Bu yıl kurbanlık olarak satışa sunduk. Fethiye’li bir iş adamımız talip oldu. 40 Bin TL’ye satışa sunduk. 38 Bin TL’de anlaşmaya vardık. Alıcımıza hayırlı olsun” dedi.

Ellerinde her  bütçeye uygun kurbanlık olduğunu da Kaşlı, “Kaşlı Et olarak vatandaşlarımıza hizmet etmeye çalışıyoruz. Vatandaşlarımız gelsin görsün kurbanlıklarımızı. Onlara yardımcı oluruz” ifadelerinde bulundu.  Haber-Foto/Hakan AYKIRI

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com