Daha önce 4 yıl Fethiye Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü görevi yapan ve ardından da 3 buçuk yıldır Fethiye İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü Özel Büro Müdürlüğü görevini yürüten İsmail Cazağ, tekrar Fethiye Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğüne atandı.

2014 yılında Kavaklıdere Halk Eğitim Merkezi  Müdürlüğü görevinden Fethiye Halk Eğitim Merkezi Müdürü olarak atanan ve 4 yıllık görevinin ardından Fethiye İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü Özel Büro Müdürlüğü görevine atanan İsmail Cazağ, 3 buçuk yıl aranın ardından tekrar Fethiye Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü görevine atandı.

Bugün itibari ile Fethiye Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünde görevine başlayan Cazağ, “Yaklaşık olarak 3,5 yıldır yürütmekte olduğum Fethiye İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü Özel Büro Şubesindeki görevimden ayrılarak, Fethiye Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü görevine başlamış bulunmaktayım.İnşallah bu süreçten sonra tekrar Fethiye Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünde görevimi yürütecek ve tekrar başarılı çalışmalara imza atacağız” ifadelerinde bulundu. Haber-Foto/Hakan AYKIRI

 

 

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com