15 Temmuz Milli Birlik ve Demokrasi Günü nedeniyle Fethiye Belediyesi Özer Olgun Kültür Merkezi Salonunda  resim sergisi açıldı.

15 Temmuz Milli Birlik ve Demokrasi Günü’nün 5. Yılında, Fethiye İlçe  Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde, Fethiye Belediyesi Özer Olgun Kültür Merkezi Salonunda darbe gecesini anlatan Halk Eğitim Merkezlerinden gelen15 Temmuz gecesini anlatan resimler, el sanatları ve fotoğraf sergisi açıldı. Sergiye, Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat beraberinde Fethiye Cumhuriyet Başsavcısı Ünal Bingül, Fethiye İlçe Emniyet Müdürü İsmail Ayhan, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı Rüştü Şen, AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, Müftü Kamil Oktay, 15 Temmuz Derneği Başkanı Harun Balcı, gaziler ve diğer protokol üyeleri katıldı.

Resim sergisini ziyaretinden sonra açıklamada bulunan Kaymakam Eyüp Fırat,” 15 Temmuz hazırlıklarımızı tamamladık. İlçemizde 15 Temmuzu kutlamaktayız. Elbette pandemi koşullarına da dikkat ediyoruz. Bizim derdimiz bu ihanet şebekesini çocuklarımıza unutturmamak. Çocuklarımız ve gençlerimiz böylesine bir alçaklığı, FETÖ hainlerinin yaptığı bu alçaklığı hafızalarına kaydetmeliler ve tarih boyunca da unutmamalılar” dedi. Haber-Foto/Hakan AYKIRI

 

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com