Muhtarlarla 2021 Yılı Değerlendirme Toplantısı Düzenlendi

Fethiye Kaymakamı Hayrettin Balcıoğlu, Muhtarlarla 2021 Yılı Değerlendirme ve Tanışma Toplantısı düzenledi.

Fethiye Kaymakamı Hayrettin Balcıoğlu, muhtarlar ile 2021 yılı değerlendirme ve tanışma toplantısı yaptı. Fethiye Kaymakamlığı Toplantı salonunda Muhtarlar ile bir araya gelen Kaymakam Balcıoğlu, tanışma merasiminin ardından yaptığı konuşmada; bütün kamu makamlarının halka hizmet için var olduğuna vurgu yaparak “Hepimizin görevi halka hizmettir. Sizlerle diyalog halinde problemlerin en kısa sürede çözüme kavuşturulması için gayret göstereceğiz ” dedi.

Kaymakam Balcıoğlu, Vefa Sosyal Destek Gruplarının doğal üyesi olan muhtarların Koronavirüs ile mücadelede sürecin başından beri durmaksızın çalıştıklarını belirterek, yaptıkları fedakarca çalışmalardan dolayı muhtarlara teşekkür etti.

Pandemi ile mücadelede muhtarlara önemli görevler düştüğünü vurgulayan Kaymakam Balcıoğlu, Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında, vatandaşlara aşılanmaları hususunda gerekli bilgilendirmeleri yapılmasının elzem olduğunu ve muhtarların bu konuda gerekli hassasiyeti göstermelerini istedi.

Ayrıca, muhtarların kendi mahallesinde yardıma muhtaç vatandaşların özellikle Kaymakamlığa gelemeyen veya ulaşmakta zorlanan vatandaşlara yardımcı olunması, gerekli mercilere bildirilmesi noktasında da hatırlatmalarda bulundu.

Tanışma programının yanı sıra; muhtarların istek, talep ve önerileri de yazılı olarak alındı.

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com