Fethiye BelediyesporDeplasmanda Kaybetti 85-72

Türkiye Basketbol Ligi’nde mücadele eden Fethiye Belediyespor, deplasmanda karşılaştığı OGM Ormanspor’a 85-72 mağlup oldu. Başkent temsilcisinde 22 sayı atan Bruce Massey maçın en skoreri olurken, galibiyette de önemli pay sahibi oldu.

Sait Zarifoğlu Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmayı Başhakem Tunçtan Durmuşcan yönetirken yardımcılıklarını Mesut Öztürk ve Muhammed Murat Zafer yaptılar. OGM Ormanspor maça Sedat Karagülle, Kerem Özel, Andy Ogide, Berkay Genç, Bruce Massey ilk beşi ile başladı. Fethiye Belediyespor ise Antino Jackson, Ozan Dilik, Arda Erdoğan, Bora Hun Paçun ve Murat Erensoy ilk beşi ile parkedeki yerini aldı.

İlk dakikalarda OGM Ormanspor, Bruce Masey’in sayıları ile öne geçti. Fethiye Belediyespor, pota altından Bora Hun Paçun’un sayıları ile farkı azalttı. Sonrasında iyi bir ivme yakalayan Ankara temsilcisi ilk periyodu 26-18 önde geçti. İkinci periyotta da oyuna ağırlığını koyan OGM Ormanspor, karşılaşmadaki dengesini korudu. Bu çeyreği de ev sahibi takım 48-36 üstünlükle kapattı.

Üçüncü çeyrekte toparlanan Fethiye Belediyespor, William Daniels ve Antino Jackson’ın sayıları ile maça ortak oldu. Bu periyotta hücum anlamında daha etkili olan Fethiye temsilcisi farkı tek hanelere kadar düşürdü. Üçüncü çeyrek 64-59 OGM Ormanspor lehine sonuçlandı. Final periyodunda tekrar oyuna ağırlığını koyan Ormanspor, Bruce Massey’in etkili oyunu ile salondan galibiyetle ayrıldı.

OGM Ormanspor’da 22 sayı atan Bruce Massey, galibiyette önemli rol oynadı. Fırat Töz 13 sayı atarken; Andy Odige ve Anıl Sungur 12 sayı, Sedat Karagülle 11 sayılık katkı sağladılar. Fethiye Belediyespor’da, William Daniels 16, Antino Jackson 13, İlker Tunalı da 13 sayı kaydettiler.

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com