Her yıl yabancı yatçıların katılımıyla gerçekleşen “The Yatch Week Regatta”’nın Ölüdeniz ayağında 12 ülkeden 18 tekne ile 180 yabancı yatçı Kumburnu Beach of Lagoon karşısına demir attı. Gün boyu Kumburnu Tabiat Parkında Beach of Lagoon’da güneşlenip denize giren ve bu plajdaki tesislerde gününü gün eden 180 yabancı yatçı geceyi Ölüdeniz’de geçirdikten sonra Göcek’e hareket edecek.

Hemen her yıl Eylül ayı ilk haftalarında Fethiye Göcek Ölüdeniz Fethiye arasında yapılan “The Yatch Week Regatta”’nın Ölüdeniz ayağında 12 ülkeden 18 tekne ile 180 yabancı yatçı Ölüdeniz Kumburnu Beach of Lagoon’ın karşısına demir attı. Plajdan büyük ilgi gören yatlardaki konuklar sahile çıkarak plajdan ve tesislerden yararlandı. ABD, İngiliz, Venezuela, Kanada, Avusturalya, Güney Afrika, Türkiye, Portekiz, Yunanistan,İtalya, Fransa ve İspanya’dan deniz tutkunlarının katıldığı “The Yatch Week Regatta”’da Fethiye, Gemiler, Ölüdeniz, Sarsala, Göbün ve Göcek Koylarını dolaşan yatlar geceyi Ö Ölüdeniz Beach of Lagoon’da geçirecek. Burada yapılan çeşitli aktivitelere katılan yatlardaki 180 deniz tutkunu yabancı Heaven Restoran’ta yemek yiyip son eğlence partisini gerçekleştirecek.

Beach of Lagoon Genel Müdürü Burak Ardahan yaptığı açıklamada, geleneksel olarak düzenlenen “The Yatch Week Regatta’nın Ölüdeniz ayağında işletme olarak 12 ülkeden 18 tekne ile katılan 180 yabancı yatçıyı ağırlıyoruz. Plajımızda ve sahilimizde gün boyu güneşlenip çeşitli etkinliklere katılan yabancı misafirlerimizi böylesine bir aktivite de en iyi şekilde misafir etmekten oldukça mutluyuz. “ şeklinde konuştu.

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com